Infolinia: +48 507 660 921

| Serwis: +48 785 002 527

Pompy Ciepła typu Monoblok

Czy wiesz, że istnieją systemy ogrzewania, które nie ingerują w naturę? Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła monoblok to w pełni ekologiczna konstrukcja, która cieszy się obecnie ogromną popularnością. Dlaczego? Sprawdź, jak wiele korzyści może wyniknąć z inwestycji w takie systemy!

Pompa ciepła monoblok – nowoczesne systemy grzewcze

Pompy ciepła monoblok to specjalistyczne systemy, które nie emitują żadnych niepożądanych materiałów do środowiska. Firma Aiwa, znana z wysokiej jakości i niezawodności swoich produktów, dostarcza pompy ciepła oparte na sprawdzonej konstrukcji monoblok. Dzięki temu, wybierając naszą ofertę, zyskujesz:

Doskonałość konstrukcji: monoblok czy split?

Konstrukcja pompy ciepła monoblok, to gwarancja wydajnego i ekologicznego ogrzewania. Takie kompaktowe rozwiązanie, w którym wszystkie najważniejsze elementy pompy są wygodnie zamknięte w jednej obudowie, ułatwia to instalację, a także ewentualny serwis.

Klienci mogą znaleźć w naszej ofercie również pompy ciepła split. Decyzja, czy wybrać pompę ciepła monoblok, czy pompę ciepła typu split zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Przy wyborze pompy powinieneś uwzględniać takie czynniki jak dostępność miejsca, możliwości montażowe, a także swoje oczekiwania co do komfortu obsługi. Jeśli jednak nie jesteś pewien co do tego, które urządzenie sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji, to zgłoś się do nas! Zatrudniamy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie doradzą Ci zakup systemu w pełni odpowiadającego Twoim potrzebom. Działamy szybko i sprawnie, zatem jeśli zależy Ci na czasie, to współpraca z nami będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych pompach ciepła monoblok lub split? Skontaktuj się z nami. Nasi eksperci udzielą Ci szczegółowych informacji na temat naszej oferty i pomogą w wyborze rozwiązania odpowiedniego dla Twoich potrzeb. Wybierając produkty z naszej oferty, masz gwarancję najwyższej jakości i pełnego zadowolenia. Pompy ciepła i klimatyzacja – sprawdź, co możemy Ci zaproponować w tym zakresie.

Cechy Naszych Pomp
Ekologiczny czynnik chłodniczy R32
Chłodniczy R32
Wydajne ogrzewanie
Poziom efektywności energetycznej: A+++ (przy 35°C)
Poziom efektywności energetycznej: A++ (przy 55°C)
Duży punkt COP!
Realizacja funkcji grzania przy temperaturze zewnętrznej -25°C
Łatwa instalacja i konserwacja
Kompaktowe wymiary jednostki
Maksymalna długość instalacji chłodniczej do 15m
Cicha praca
Wbudowany moduł Wi-Fi
Harmonogramy dzienne
Harmonogramy tygodniowe
Tryb wakacje
Menu w języku polskim
Menu w wielu językach
Wbudowany czujnik temperatury
Sterowanie pogodowe (krzywa klimatyczna)
Sterowanie 2 strefami grzewczymi
Sterowanie dedykowaną aplikacją
Funkcja dezynfekcji
Temperatura wody zasilania to max 60°C (CWU)
Możliwość łączenia kaskadowo
Modbus Protocol