Infolinia: +48 507 660 921

| Serwis: +48 785 002 527

Klimatyzator Aiwa Sakura Split 3,5kW (12000 BTU)


Kup Teraz

Funkcje

  • ● Chłodzenie
  • ● Grzanie
  • ● Oczyszczanie powietrza
  • ● Osuszanie
  • ● Przepływ powietrza 3D/4D
  • ● Pionowy nadmuch
  • ● Tryb Turbo
  • ● Tryb nocny
  • ● Timer
  • ● Sterowanie zdalne poprzez aplikację

Gwarancja

Klimatyzacje objęte są 10-letnią gwarancją, pod warunkiem regularnego przeprowadzania przeglądów. Przeglądy są kluczowe dla zachowania wydajności i trwałości urządzenia. Odpowiednia konserwacja pozwala uniknąć poważniejszych problemów i utrzymanie komfortu przez długie lata.

Pionowy nadmuch

Funkcja pionowego nadmuchu w klimatyzacji to jedna z wielu funkcji, które pozwalają na regulację przepływu powietrza w pomieszczeniu. Dzięki niej, użytkownik może dostosować kierunek wylotu powietrza do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Nawiew 3D

Klimatyzatory AIWA mają pełni automatyczne lamele kierunkowe, z regulacją kąta nachylenia zarówno dla lameli poziomych, jak i pionowych. Użytkownik może łatwo dostosować kierunek strumienia powietrza za pomocą pilota bezprzewodowego lub aplikacji w telefonie. Istnieje możliwość wyboru kilku stałych poziomów nawiewu lub uruchomienia funkcji SWING, która zapewnia płynny ruch lameli góra/dół i lewo/prawo.

Aplikacja mobilna

SmartLife-SmartHome służy do sterowania naszą klimatyzacją. Dzięki niej użytkownicy mogą zdalnie zarządzać urządzeniem, monitorować jego działanie oraz otrzymywać powiadomienia o awariach czy konieczności wykonania konserwacji.

Wysoka wydajność chłodnicza

Znakomicie skuteczna jednostka o wyjątkowo dużej wydajności, zaprojektowana specjalnie dla pomieszczeń o powierzchni do 35 metrów kwadratowych przy standardowej wysokości pomieszczenia.

Niskie zużycie energii elektrycznej

Klimatyzacja cechuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii elektrycznej, co przyczynia się do obniżenia kosztów związanych z użytkowaniem oraz wpływa pozytywnie na środowisko.

Wysokiej jakości filtry

Klimatyzatory AIWA posiadają dwa wysokiej jakości filtry podstawowe o przepustowości 2 PM, eliminujące zanieczyszczenia powietrza przed dostaniem się do wymiennika jednostki. Filtr podstawowy skutecznie usuwa kurz, bakterie i alergeny.

Klimatyzator ma także dwa dodatkowe filtry. Pierwszy to filtr trzyskładnikowy z Jonami Srebra, który utlenia materiał genetyczny mikroorganizmów, filtr Nano, usuwający nieprzyjemne zapachy, oraz filtr Jonizujący, eliminujący szkodliwe cząsteczki, organiczne związki i lotne cząsteczki formaldehydu. Dzięki wysokiej jakości filtracji powietrza, można cieszyć się czystym, świeżym powietrzem, wolnym od bakterii, wirusów i alergenów.

Cicha praca

Klimatyzacja działa w niezwykle dyskretny sposób, zapewniając nie tylko skuteczną klimatyzację, ale także komfort akustyczny. Jej praca jest bardzo cicha, generując zaledwie 24 decybele (dB) hałasu. Dzięki temu można w pełni wykorzystać funkcje relaksacyjne klimatyzacji i cieszyć się spokojnym, przyjemnym otoczeniem.

Nowoczesny wygląd

Klimatyzacja wyróżnia się wyjątkowym designem, który w doskonały sposób integruje się z nowoczesnymi trendami aranżacyjnymi. Jej eleganckie i nowoczesne wykończenie sprawia, że stanowi ona stylowy element dekoracyjny pomieszczenia.

Wymiary:

Jednostka wewnętrzna: 88,3 x 31 x 19,5 cm
Jednostka zewnętrzna: 79,5 x 30,5 x 54,9 cm

W zestawie:

● Pilot zdalnego sterowania
● Moduł WI-FI
● Filtry z jonami srebra
● Instrukcja obsługi
● Karta gwarancyjna

Wymagane dokumenty:

W związku ze zmianą w ustawie Dz.U.2017 poz. 1567 od 01.01.2018 do zakupu urządzenia zawierającego fluorowane gazy cieplarniane wymagany jest jeden z poniższych warunków:

W przypadku dokonywania zakupu na firmę, wymagane jest przedstawienie oświadczenia potwierdzającego, że urządzenie zostanie zamontowane przez firmę posiadającą certyfikat F-Gaz lub zawarcie klauzuli odsprzedaży jako towar handlowy.

W przypadku osoby fizycznej, konieczne jest przedstawienie oświadczenia potwierdzającego, że urządzenie zostanie zamontowane przez osobę posiadającą certyfikat F-Gaz (zarówno firmowy, jak i personalny).

Nasza firma również może Państwu umożliwić zawarcie takiej umowy. Po dokonaniu zakupu, przekażemy Państwu odpowiednie wzory dokumentów i serdecznie prosimy o jak najszybszy ich zwrot, co zdecydowanie przyspieszy proces wysyłki.

Kup Teraz

Specyfikacja

Rodzaj: Split
Moc chłodzenia: 3660 W
Moc ogrzewania: 3940 W
Zakres regulacji temperatury: +16 / +31 °C
Przepływ powietrza: 515/459/294 m³/h
Sterowanie: Pilot, lub aplikacja
Klasa energetyczna – chłodzenie: A+++
Klasa energetyczna – ogrzewanie: A++
Maksymalna wielkość pomieszczenia: 35 m²
Waga produktu: 10,5 + 28 kg
Waga produktu z opakowaniem: 13+32 kg
Szerokość produktu: J.wew: 88,3 cm J.zew: 79,5 cm
Wysokość produktu: J.wew: 31,0 cm J.zew: 30,5 cm
Głębokość produktu: J.wew: 19,5 cm J.zew: 54,9 cm
Wymiary opakowania: J.wew: 96,4×37,5×26,2 cm J.zew: 83,5×34×58,5 cm

Zobacz nasze inne wpisy